Perhana, oletteko muutkin huomanneet sen, että tähän digicamera.netissä jauhamiseen voi tulla RIIPPUVAISEKSI? Olen riippuvainen kahvista ja tupakasta ja ehkä pikkuisen myös alkohoolista, enkä kaipaisi enää yhtään lisäriippuvuutta.
Tässä on se ongelma, että vaikka nyt ulkona paistaa aurinko, ei jaksa lähteä kuvaamaan, kun on mielenkiintoisempaa jaaritella täällä! Onko kellään muulla sama ongelma? Ja minulle tämä tulee vielä hiton kalliiksi, kun modeemin välityksellä täällä (toistaiseksi) vielä pyörin.
Voiko tähän digicamera.net-nimiseen riippuvuuteen hakea apua mistään?
Digicamera.net-riippuvuus
-
- Viestit: 11344
- Liittynyt: Loka 07, 2003 9 : 18
- Paikkakunta: Suur-Sawo
Digicamera.net-riippuvuus
* Suur-Sawon valtakunnan ja DC.net kansan valokuvamarsalkka *
-
- Viestit: 251
- Liittynyt: Syys 07, 2003 22 : 53
- Paikkakunta: Helsinki
- Viesti:
http://www.paihdelinkki.fi/testit/testi3.htm
Mjoo, kyllähän tätä tulee selailtua useampia kertoja päivässä, ja mikä ettei ku on niin huono sääkin.
Helpoin tapa päästä eroon: siitä vaan linjat poikki ja kone myyntiin, varmasti tulee kyykittyä kuvaamassa useammin :)
Mjoo, kyllähän tätä tulee selailtua useampia kertoja päivässä, ja mikä ettei ku on niin huono sääkin.
Helpoin tapa päästä eroon: siitä vaan linjat poikki ja kone myyntiin, varmasti tulee kyykittyä kuvaamassa useammin :)
-
- Viestit: 612
- Liittynyt: Loka 26, 2003 1 : 59
- Paikkakunta: Nurmijärvi
- Viesti:
Ihan normaali ilmiö jokasella suositulla boardilla. Joskus on tullu selailtua tiheämmin mm. Matkapuhelinfoorumia sekä Starwreckin foorumia, sittemmin Dpreviewin lukeminen väheni aika lailla kameran oston jälkeen... Tätä tulee vielä luettua. Niin kauan kun jutut jaksaa kiinnostaa niin ei sille riippuvuudelle oikein mitään voi.